U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Contacteer ons

Indien u vragen hebt (over uw eigen eigendom, over een eigendom die in onze portefeuille zit,...), stel ze en wij geven u zo spoedig mogelijk antwoord.
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, gelieve alle velden in te vullen.

U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen
** Eén van deze velden is verplicht in te vullen

Sensimmo

Mustafa Sak
Zaakvoerder
Vastgoedmakelaar-Bemiddelaar B.I.V. 505902

Berglaan 40 - 3600 Genk
T: +32 (0)89 20 90 88
E-mail: info@sensimmo.be

 

Team

Het Sensimmo team staat steeds paraat!
Claudia Profeta
claudia@sensimmo.be 0032 475 50 30 12 Erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar
BIV 503127
Vastgoedexpert
 
Mesut Donmaz
mesut@sensimmo.be 0032 484 66 80 56 Erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar
BIV 509414
EPC deskundige
Vastgoedexpert
Murat Donmaz
murat@sensimmo.be 0032 487 36 31 09 Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
BIV-stagiair 517360
Asbestdeskundige
Ahmet Yilmaz
ahmet@sensimmo.be 0032 494 78 60 00 Erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar
BIV 503870
Melisa Ataseven
melisa@sensimmo.be 0032 485 15 30 90 Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
BIV-stagiaire 517350
Mustafa Sak
info@sensimmo.be 0032 497 77 15 65

Zaakvoerder
Erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar
BIV 505902

Hanan Bassim
hanan@sensimmo.be 0032 89 20 90 88 Vastgoedadministratie Specialist
ROBERT-JAN BEMELMANS
robert-jan@sensimmo.be 0032 479 13 84 23 Vastgoedmakelaar-bemiddelaar
BIV 511072
Deze website maakt gebruik van cookies om de website te analyseren en het gebruiksgemak te vergroten. Door gebruik te maken van deze website geeft u toestemming voor het gebruik van cookies. OK